foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності в Андріївському різнопрофільному ЗЗСО 16 листопада пройшов день толерантності.

Було проведено ряд різноманітних заходів з метою формування в дітей загальнолюдських, моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов: гра-конкурс "Майстри спілкування", "Турнір ввічливості", усні журнали "Про правила товаришування" , "Не забудь – людиною будь", розмови в дружньому колі "Моральні переконання та вчинки в житті", "Долоньками творимо ДОБРО", діалоговий майданчик "Толерантність у середовищі підлітків", година міркування "Толерантність - моральний імператив сьогодення", актуальний діалог "Будьмо толерантними", круглі столи "Ідеал сучасної людини", " Всі різні - всі рівні", "Толерантність врятує світ". 

Долучились до заходів і працівники психологічної служби. Практичним психологом Пономарь Тетяною Василівною було проведено заняття з елементами тренінгу "Планета толерантності: мистецтво жити гідно".

День толерантності пройшов активно, весело, творчо та толерантно! Кожна дитина задумалася, а що є толерантність для мене... 

Результатом міркувань стало створення "Дерева толерантності".

Тож побажаємо маленьким класним родинам, щоб в них завжди панували доброта, повага, взаєморозуміння, не було б ні лайки, ні сварок, так як толерантність людей є найважливішою умовою миру і злагоди в сім’ї, колективі та суспільстві.

фотоальбом

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Андріївська СРШ Rights Reserved.