Україна – територія Гідності і Свободи! Вона довела це подіями, які розгорталися на Майдані в 2004 і 2013 роках.

Це було важке випробування, але українці довели свою любов до країни, честь і мужність.

19 листопада, напередодні Дня Гідності та Свободи, всі класні колективи Андріївського різнопрофільного ЗЗСО вшановували славу, патріотизм та непереможний дух учасників революцій та бойових дій! Шукаючи Європу, ми знайшли Україну. Головний символ Революції Гідності, як і нашої держави – прапор України. Єдиний духовний помічник – національний гімн.

Тож ранок розпочався з флешмоба: в кожному класі лунав гімн України у виконанні учнів. Потім відбулася загальношкільна хвилина мовчання. Весь колектив закладу схилив голови в знак поваги і скорботи по загиблій на Майдані Небесній сотні та всіх солдатах і мирних жителях сходу України.

У кожному класі пройшли патріотичні уроки, експрес-хвилинки, інформаційні перерви "Що означає бути гідним", "Хто такий патріот",

"Пам'ятаємо подвиг Героїв Небесної Сотні. Вічна пам'ять героям Майдану", "Україна - це я!", "В єдності сила народу", "Назустріч Свободі";

мультимедійний проєкт "Відчуття Майдану. Свобода та людська гідність – базові цінності особистості";

диспут "Що означає бути патріотом своєї держави?";

брифінг "Як Майдан змінив Україну?".

Учні 9-А класу намалювали портрет Гідної людини, написали собі лист у майбутнє, а випускників зібрало разом коло Гідності “Україна – територія Гідності і Свободи!”.

Нехай буде мирне небо над українською землею,

добробут й родинна злагода у наших домівках,

не згасає віра в щасливе майбутнє української держави!

фотоальбом