Засівання — давній обряд, що несе щастя, достаток та удачу в Новому році! Традиційно його вважають останнім у циклі новорічних свят.

Зранку, 14 січня, у перший день Старого Нового року, в Україні прийнято засівати дім зерном. Тож ми повинні зберегти цю традицію та передати її дітям. Саме хлопчик має першим увійти до оселі та впустити у дім щастя, радість та мир.

Для учнів початкових класів була проведена хвилинка народознавства «Меланка ходила, Василька водила" (фольклорні вітання оф-лайн, із дотриманням протиепідемічних заходів).

Меланка та Василь привітали діток зі святом, засипали дитячі маленькі голівоньки зерном, бажаючи радості, сміху, успішного та цікавого навчання, сонячного неба над головою та міцного здоров’я.

Сієм, вієм, посіваєм, з Новим роком всіх вітаєм!

Щоб щасливо ВСІМ жилося, щоб задумане збулося,

Щоб, як квіти, Ви цвіли та сто років прожили!

фотоальбом