Немає слів, нема пісень,
щоб нам славити Вас, ГЕРОЇ,
Що у важкий, кривавий день,
В зневірі не зложили зброї...

Бій під Крутами  - це героїчна й водночас трагічна подія. Вона ознаменувала початок нової епохи національного пробудження  українців, усвідомлення  права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити її. Визначально, що ця жертовна любов зародилася в серцях молодих людей – найкращих представників українського студентства.

В класних родинах старшої школи пройшли Дні Пам’яті під девізом: «Любіть Україну, як вірні сини», присвячені вшануванню пам’яті юнаків, які героїчно загинули в бою під Крутами  29 січня 1918 року: поетична перерва «На Аскольдовій могилі український цвіт» (9-А клас), історична відеогодина «Бій під Крутами. Трагедія. Подвиг. Пам’ять» (9-Б клас), урок історичної правди «Неповторний приклад патріотизму» (11 клас), а учні 10 класу запросили одинадцятикласників на урочисте зібрання "А ми ніколи не забудемо країни втрачених дітей».

Для сучасної молоді подвиг юнаків став символом героїзму, відданості та національної гордості.

фотоальбом