foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

27 січня - день вшанування пам'яті жертв Голокосту.
Голокост – одна із наймаштабніших трагедій в історії людства, яка змушує замислитись над цінністю життя, свободи та миру.
Жертвами Голокосту на українських землях стали мільйони убитих за етнічною, расовою та релігійною ознаками. Українці завжди пам’ятатимуть найстрашніший злочин нацизму, згадуючи Освенцим, Варшавське гетто, Бабин Яр та інші місця загибелі жертв Голокосту.
В знак вшанування пам’яті у нашому закладі освіти відбулися хвилини пам’яті: інформ-сторінка «Сказати хочу стільки та мовчу… Я в пам’яті запалюю свічу» (9-А клас, класний керівник Страшко А.Ю.), п’ятнадцятихвилинка «Трагедія і біль Голокосту» (9-Б клас, класний керівник Левченко Ю.М.), інформаційна перерва «Голокост – шрам на серці людства» (10 клас, класний керівник Дудля О.А.), година пам’яті «Без пам’яті немає майбутнього» (11 клас, класний керівник Сідун Т.І.); у бібліотеці створена виставка-реквієм: «Пам’яті людській дано боліти».
Засвоїти уроки історії – обов’язок теперішніх і прийдешніх поколінь. Маємо не лише пам’ятати про безневинні жертви минулого, але й об’єднати зусилля, щоб не допустити повторення трагедій, подібних Голокосту.
Схиляємо голови в пам’ять про безневинно закатованих жертв…

фотоальбом

Частные мастера Частные Мастера-Плиточники

Ванная под ключ - https://plitochniki.com.ua

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/

Copyright © 2023 Андріївська СРШ Rights Reserved.