foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

День української писемності і мови – особливе свято для кожного українця, адже мова – це головна ознака нації, найбільше її багатство, це безсмертний символ народу, його душа.

Щороку, 9 листопада, в нашому закладі освіти проходить багато різноманітних заходів, присвячених вшануванню рідного слова. Тож, не зраджуючи традиціям, учні та вчителі нашого закладу взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності - 2022, присвяченому Дню української писемності та мови.

Із перших слів диктанту: «Розкажи мені про свій дім», - в очах з’являються сльози, серце сповнюється болем, бо для багатьох із нас він, дійсно, вмістився у розміри валізи. Війна розкидала нас у різні куточки світу, але не розділила, не змінила наших поглядів, переконань, не знищила віри в перемогу і любові до рідного слова, до нашої материнської мови.
Сьогодні українців знає увесь світ і захоплюється красою і багатством нашої мови. Тож шануймо рідне слово, як найбільший скарб, що єднає усі покоління, возвеличуючи Україну і українців!


Єдиний скарб у тебе – рідна мова,
Заклятий для сусіднього хижацтва.
Вона твого життя міцна основа,
Певніша над усі скарби й багатства.

П.Куліш
#радіодиктант2022

Частные мастера Частные Мастера-Плиточники

Ванная под ключ - https://plitochniki.com.ua

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/

Copyright © 2023 Андріївська СРШ Rights Reserved.