7 жовтня у нашій школі пройшов урок пам’яті «Трагедія Бабиного Яру», який підготували та провели учні 7 класу (класний керівник Цвігун Л.І.). Цього року виповнюються 75-ті роковини трагічних подій Бабиного Яру, який в Україні став символом знищення євреїв Європи під час Голокосту.

Під час заходу діти розкрили суть трагедії в Бабиному Яру, коли знищувалися євреї Києва, мирні жителі усіх національностей, військовополонені, учасники українського визвольного руху ­­- такою людиноненависницькою була політика нацизму. Великого емоційного значення набуло колективне читання Реквієму Д.Павличка «Бабин Яр». Найважливіше те, що діти усвідомили - мир і життя – найвищі цінності на землі, особливо актуально це зараз, коли на сході України вирує війна.