Виконуючи положення Конституції України Андріївський різнопрофільний ЗЗСО проводить процес реєстрації вступу дітей до першого класу Андріївського різнопрофільного ЗЗСО.
Наразі наша рідна Андріївка знаходиться під окупацією збройних військових армії рф, тому зараз ми говоримо лише про дистанційне навчання з поверненням до традиційного освітнього процесу у разі деокупації нашого населеного пункту та забезпечення безпечного освітнього середовища для учнів.
Також ми розуміємо усі можливі перепони для здійснення дистанційного навчання, які можуть виникнути: відсутність стійкого інтернет-з'єднання, мобільного зв'язку, інформаційно-комунікаційних пристроїв. Ми докладатимемо максимальних зусиль для підвищення ефективності та якості освітнього процесу за допомогою дистанційних технологій, використання освітніх ресурсів та платформ.

Для реєстрації вашої дитини вам потрібно заповнити реєстраційну форму, інформація з якої є конфіденційною без доступу до неї сторонніх осіб, для узагальнення та систематизації на підконтрольній Україні території.
Будь ласка, якщо ви знаєте людей, які також потребують записати своїх дітей до першого класу і не мають поки технічної можливості, допоможіть їм це зробити. Перший етап реєстрації відбуватиметься до 15 червня включно!

Андріївський різнопрофільний ЗЗСО чекає на своїх першачків, українським дітям - українська освіта!
Телефон (Viber) для довідок - 380959007414 (Малієнко Олександр Миколайович)