Дорогі діти! Шановні педагоги, батьки!

Щиро вітаємо з Днем знань!

1 вересня — День Знань і старту нового навчального року. А кожен новий навчальний рік готує для нас усіх нові випробування. На жаль, сьогодні війна вносить зміни у налагоджений освітній процес, ламає наші плани та задуми…  Але навіть під час війни учні продовжать здобувати освіту.

Любі діти! Бажаємо вам цікавих уроків! Нехай вам будуть підвладні всі шкільні та життєві завдання, а допитливість і захопленість ведуть вас до нових радісних відкриттів, нехай кожен день знаменується хоч маленькою, але перемогою, а отримані знання і навички відкривають перед вами нові двері до мрій, інтересів і рекордів.

Шановні учителі! Мудрості й терпіння вам, творчої наснаги в роботі, щастя й благополуччя. Нехай цей навчальний рік пройде, залишаючи лише добрі спогади. Нехай здоров’я і нерви не підведуть, а в душі завжди живуть радість і гордість за Ваших учнів. Саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день Української держави.

Дорогі батьки! Бажаю вам мудрості та терпіння! Нехай ваші діти підкорюють нові вершини знань, зустрінуть добрих і надійних друзів та досягнуть омріяних цілей. Велика вдячність вам за підтримку та любов до своїх дітей.

Бажаємо  усім здійснення мрій у мирній країні під мирним небом.
Все буде Україна! Разом до Перемоги!