У ці осінні дні наш край вшановує тих, хто відстояв українську священну землю в роки Другої світової війни. Ми згадуємо імена наших земляків і всіх тих, хто наближав день звільнення України від нацистської окупації. Цього року це свято наповнилося новим змістом, адже українці знову боронять власну державу. Знову ми втрачаємо найкращих синів і дочок. Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту в роки Другої світової війни і хто наразі боронить рідну землю.
Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи Андріївського різнопрофільного закладу загальної середньої освіти щиро вітають всіх земляків зі святом! Хай сила нашої рідної землі допомагає долати труднощі. Добра і здоров'я, миру і злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля зміцнення та процвітання рідного краю. Нехай на вулицях наших сіл завжди панує атмосфера миру і добра, а в життя кожного доля приносить тільки позитивні зміни, сім’ї будуть міцними, а діти ростуть здоровими і щасливими! Наснаги та витримки нам усім на шляху до ПЕРЕМОГИ!

Віримо в ЗСУ!
Все буде Україна!