Цікавий світ робототехніки завжди привертає увагу дітей. 26 жовтня в STEM-хабі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти пройшло заняття для учнів, які мали можливість познайомитися із найновітнішими технологіями та створювати власні інтерактивні проекти за допомогою Makeblock Neuron Inventor Kit.

Діти були задіяні у створенні проекту "Палітра", в якому вони використовували матрицю 8x8 для відтворення різноманітних кольорів та малюнків, демонструючи свою креативність та розуміння робототехніки.

Проект "Кіт, що махає хвостом" був особливо популярним серед дітей. Вони використовували серводвигун для створення рухомого хвостика кішки у відповідь на поглажування тваринки. Це було яскравим прикладом використання технології для створення живих інтерактивних об'єктів.

Проект "Визначення рівня за допомогою гіродатчика" демонстрував, як можна використовувати технологію для розв'язання практичних завдань.

Заняття з Makeblock Neuron Inventor Kit було захоплюючим для учнів, сприяло розвитку їх творчості, аналітичних навичок та співпраці і, можливо, вплине на їхнє майбутнє в області технології та інженерії.

фотоальбом