Учні 3-7 класів знову поринули в світ STEM-освіти. Цього разу їх чекала нова, цікава робота з використанням комплекту Makeblock Neuron Inventor Kit. В проєкті "електрогітара" використовували блоки для підключення п'єзоелементу, який перетворює коливання в звук. Діти робили "галасливого робота", де експериментували з різними компонентами. Гіродатчик та серводвигун стали основою для створення рухомого робота, який реагує на навколишні подразники. Ще учні програмували електронний годинник на LED-дисплеї. Ці проєкти дали можливість дітям не лише розширити знання з технології, а й розвинути творчий підхід до використання електронних компонентів, розуміти принципи програмування, відчути практичне застосування цих знань у повсякденному житті, розвивати інженерний підхід до вирішення завдань.

фотоальбом