Строкато, весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно – як завжди пройшов ярмарок у нашій школі. Цього разу учні продавали садивний матеріал та дари осіннього саду. Від різноманіття товарів розбігалися очі: насіння квітів та овочів, саджанці дерев, розсада сезонних квітів, кімнатні рослини, червонобокі яблука та запашні груші! Все було як на справжньому ярмарку: охочих було стільки, що коридором не можна було вільно пройти, скрізь лунав гамір, жарти.

Учні у різний спосіб (хто віршами, хто частівками) запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. Усі учасники отримали неабияке задоволення. А найприємніше те, що захід став місією доброчинності – гроші, зібрані на ярмарку, направили для придбання ліків для військових, що дислокуються у Бердянському районі.