foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

В історії нашого народу чимало скорботних дат, які пронизують серце гострим болем. Одна з них - 26 квітня. Цього дня здійнявся над квітучою українською землею зловісний вогонь радіаційного вибуху.
Аварія на Чорнобильській атомній електростанції - це особлива сторінка в історії не лише України, а й усього світу. Ця найбільша техногенна катастрофа за всю історію енергетики вплинула на долі і здоров’я мільйонів людей.
26 квітня – день пам’яті про Чорнобильську катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.
З нагоди Дня Чорнобильської трагедії та Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф в Андріївському РЗЗСО були проведені заходи в онлайн-форматі: урок пам'яті "Трагічні дзвони Чорнобиля", урок-роздум "Чорнобиль - чорна пляма на віки", віртуальний тур до Національного музею "Чорнобиль" "Стежиною пам'яті", історичний репортаж "Чорнобиль в серці України, а тінь його по всій землі", документальна панорама пам'яті "Весни обірване суцвіття", хвилини пам’яті «Чорнобиль – біль України».
У цей день вшануймо ліквідаторів за їх сміливість та відвагу! Передаємо найщиріші слова вдячності та доземний уклін за високу громадянську позицію і схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом.

Copyright © 2024 Андріївська СРШ Rights Reserved.