foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

8 травня в Україні відзначають День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років, яка стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Цей день присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Тим, хто загинув на її фронтах, в окопах і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах  чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

Символом вшанування пам’яті жертв Другої світової війни є червоний мак. Ця квітка – пам’ятний знак жертв усіх військових і громадянських конфліктів, а також відображення кривавого сліду від пострілу.

До Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років в Андріївському різнопрофільному закладі загальної середньої освіти пройшли тематичні заходи в онлайн-форматі: лекторій «Битва за рідний край», арт-майстерня «Квітка пам’яті», година пам’яті «Сьогодні на серцях рясно цвітуть маки», історичний урок «Мужність і відвага крізь покоління», виховна година “Роки війни – століття пам’яті”.

І живуть у пам'яті народу
Його вічні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни. 
Їх життя, їх помисли високі 
Котрим не судилось розцвісти, 
Закликають мир ясний і спокій, 
Як зіницю ока, берегти. 
Пам'ятаймо тих, хто боровся за Україну тоді! 
Шануймо тих, хто воює за неї сьогодні!

Copyright © 2024 Андріївська СРШ Rights Reserved.