foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Другий рік поспіль Україна відзначає День Європи 9 травня разом із країнами Європейського Союзу. Відзначаючи День Європи сьогодні, ми підкреслюємо важливість нашої єдності та сили й спільного руху в майбутнє.

Попри триваючу війну, ми ні на крок не зупиняємось у наших європейських прагненнях, а навпаки дедалі глибше інтегруємось в європейський простір у всіх сферах.

Століттями російська імперія, радянська влада, а потім і рф намагались будь-якими способами відірвати Україну від європейської спільноти. З перших років незалежності українці боролися за демократичний шлях розвитку.   

Сьогодні Україна повертається до родини європейських держав зі спільними цінностями та прагненнями. Наша держава відважно відбиває російську збройну агресію, захищаючи демократичні підвалини Європи та виборюючи відновлення миру і безпеки на континенті.

До Дня Європи в Андріївському різнопрофільному закладі загальної середньої освіти  було проведені заходи в онлайн-форматі: години онлайн-спілкування "День Європи - свято миру і єдності", "День Європи в Україні: від витоків до сьогодення,  дайджест-гід «Відкриваємо Європу», демократичний діалог "Україна – країна європейських цінностей", гра-мандрівка "Пізнаємо Європу разом", година спілкування з елементами інтерактиву " В Європу - з Україною в серці", вікторина "Країни та міста Європи". Також діти долучилися до віртуальної подорожі столицями європейських країн.

 

Copyright © 2024 Андріївська СРШ Rights Reserved.