Закінчився навчальний рік  –

Шкільний дзвіночок, ну-мо, пролунай…

Гучніше, дзвонику, гучніше ти лунай,

До сонця, до канікул, до відпочинку малечу закликай!

Щоб знали всі з усіх усюд навколо –

Це Останній дзвоник патріотично святкує

найкраща Андріївська школа!

1 червня у приміщенні Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки пройшло свято Останнього дзвоника для незламних учнів, батьків та педагогів Андріївського РЗЗСО в офлайн-форматі.

Втретє діти закінчують навчальний рік під час воєнного стану. Але 2023-2024 навчальний рік став для нас всіх особливим, насиченим черговою порцією знань, умінь та навичок, наповненим новими відкриттями та важливими подіями, повним роздумів, висновків, планів. Можна впевнено сказати, що для кожного він був різний, незабутній. Він показав багато чого, але головний меседж: вчителі, учні та їх батьки є справжньою незламною командою, яка працює на результат.

Традиційно свято почалося з виконання державного гімну України. Всі присутні вшанували пам’ять загиблих за Україну воїнів хвилиною мовчання.

Директор закладу Олександр Малієнко підбив підсумки навчального року, вручив грамоти, дипломи, подяки учням – учасникам різноманітних конкурсів, олімпіад, благодійних акцій, флешмобів.

З вітальним словом до присутніх звернувся начальник Андріївської селищної військової адміністрації Віталій Пелешко. Оскільки свято Останнього дзвоника співпало з Міжнародним днем захисту дітей, то Віталій Володимирович вручив всім присутнім школярам солодощі та подарунки.

Закінчився святковий захід колективним створенням патріотичної листівки з побажаннями та словами вдячності  нашим захисникам.

Хай літо принесе нам добру звістку,

Яку в Україні так сильно чекають:

Щоб ми здобули Перемогу світлу,

Та Миру -  щодня, щохвилини бажаєм!

Усім випускникам ми бажаємо щасливої дороги! Професійного зростання, здоров’я, творчої наснаги, всього найкращого!

Всім бажаємо переможного літа! Здоров’я! Мирного неба!

Низький уклін і щира вдячність нашим захисникам, які стоять на захисті України, разом з вами віримо у Перемогу!

Всіх зі святом Останнього дзвоника 2024 року!

Слава Україні! Героям Слава!