Закінчилось літо веселковим цвітом
І кудись у вирій попливло від нас.
Зажовтіла осінь над чарівним світом -
Учнів до навчання закликати час.

Бо пора навчатись, з літечком прощатись,
Всім до книжки з зошитом повертатись час.
Закликає вересень за науку братись
І веселим дзвоником всіх збирає нас.

Свято Першого дзвоника – це день, коли зустрічається серпень із вереснем, тепло – з легкою прохолодою, відпочинок із навчанням. Час, коли ще з усмішкою пригадуємо чудово проведені дні літа, але вже з радістю готуємо новенькі зошити, ручки, олівці до занять. Час, коли вся шкільна родина – учні, вчителі, батьки – готові тримати освітній фронт, окрилені спільною мрією про переможну, вільну, незалежну, успішну Україну.

На жаль, вже втретє навчальний рік в Україні розпочинається під звук сигналів повітряних тривог. Ми щиро вдячні нашим захисникам і захисницям за можливість навчатися і навчати.

Любі діти! Сьогодні, на старті нового відрізку шкільного шляху, зичимо вам цікавого та успішного, легкого та мирного навчального року! Бажаємо йти вперед з упевненістю і натхненням, знаходити вірних друзів і підтримку вчителів, відкривати для себе безмежні горизонти знань. Нехай ваш шлях до знань буде цікавим, повним пригод і перемог!

Шановні педагоги! Ви - освітні сили нашої держави. Дякуємо вам за те, що, не зважаючи ні на що, ви впевнено тримаєте освітній фронт. Ваша робота є надзвичайно важливою у наближенні перемоги нашої країни. Адже саме ви створюєте європейську Україну, виховуєте свідому, інтелектуальну та патріотично налаштовану молодь. Ми бажаємо вам тільки щастя, натхнення і якомога більше радісних днів.

Дорогі батьки! Ми вдячні вам за підтримку своїх дітей, за допомогу у подоланні викликів нових умов навчання. Дякуємо за щоденні зусилля, терпіння і витримку, за розуміння. Успіх дитини – це наша спільна радість і нагорода.

Під магічний звук першого дзвоника, окрилені мріями, вриваємося в новий 2024-2025 навчальний рік!
Нехай він буде сповнений нових перемог, знань, звершень.

Хай буде мирне небо у нашій країні!
Діти навчаються, здорові всі ростуть.
Героям слава! Слава Україні!
Вперед! До перемоги! В добру путь!

фотоальбом