До Європейського Дня боротьби з торгівлею людьми в Андріївському РЗЗСО практичний психолог Лелікова Т.В. провела онлайн-тренінг «Людина не товар» для учнів 8-9 класів. Тетяна Василівна розповіла учням, які небезпеки виникають сьогодні, пов’язані з торгівлею людьми,  як вчасно їх розпізнати, куди і до кого звертатися. Разом з практичним психологом діти відпрацювали план дій -  як себе вести і що робити в різних небезпечних або підозрілих ситуаціях. Школярі також переглянули соціальний ролик та навчальне відео, активно обговорювали основні моменти та склали алгоритм дій: що робити,  якщо володіють інформацією або стали свідками торгівлі людей.  Разом з практичним психологом підлітки склали памʼятку «Ні - торгівлі людьми». Також в закладі освіти класними керівниками та педагогом-організатором були проведені інформаційно-просвітницькі хвилини "Хочеш за кордоном працювати чи відпочивати? Навчись небезпеку розпізнавати!", рубрика "Відкритий мікрофон": "Людина не для продажу", години спілкування "Чи може людина стати об'єктом торгівлі?", "Чи існує в сучасному світі торгівля людьми?",  "Торгівля людьми, розпізнай небезпеку вчасно", бесіди "Якщо чужий приходить в дім", "Незнайомі люди. Правила поведінки", "Великі права маленької дитини", для учнів 1-5 класів організований мультрум «Дві маленькі дівчинки» (перегляд навчального мультфільму).