З 01  по  31 жовтня урочисто, змістовно та цікаво  пройшов III  Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек  в Андріївській СРШ I-III ст. Місячник проходив  під гаслом "Книга  і читання -  важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів".

Під час  його проведення шкільна бібліотека   стала  консолідуючим центром навколо якого об’єдналися діти, вчителі та батьки.

В рамках Всеукраїнського місячника  бібліотек  було проведено чимало цікавих та змістовних заходів:

• Розпочався  місячник рекламною    акцією    у бібліотеці -   "Жовтень єднає шкільні бібліотеки", що розкрила для користувачів історію   Міжнародного місячника шкільних бібліотек  та Всеукраїнського місячника.
  • 3 жовтня пройшов   День відкритих дверей «Книжковий наш Бібліоград  дорослому й малому рад!». Цього дня першокласники, під час свого найпершого бібліотечного уроку «Мандрівка книжковим містом», здійснили  екскурсію до бібліотеки, розглянули    різноманітні книжкові виставки та тематичні полички, познайомилися  з правилами поводження у бібліотеці  та правилами користування абонементом і  читальним залом.
  • Цього ж дня   пройшла акція «Стань читачем сьогодні!», спрямована на популяризацію дитячого читання, залучення нових користувачів.
  • Продовженням став Тиждень  сучасної української книги «Книга – найкращий мій друг», під час якого були проведені класні години «Найкращі друзі – книги» (2А, Б); «Книга – джерело знань» (5 – 7 кл.); «Її величність – книга» (8 – 9 кл.); «О, книго! Мудрості рабине, народу й роду Берегине» (10 – 11 кл.) , що ще раз розкрили  неоціненне значення книги у розвитку людства! Фото  6-а клас.
  • В рамках «Тижня сучасної української книги» пройшов  бібліотечний урок у 4-му класі «Література рідного краю. Павло Вікторович Кущ. Презентація нової  книги «Чотири нявкісти і ВІН». Це сучасна і дуже  актуальна пригодницько-фантастична  повість,  яку  написав  наш земляк, донецький журналіст і  письменник,  вимушений  переселенець - Павло  Кущ, про гібридну війну  на Донбасі. Урок став одним з кращих засобів   популяризації української книги, історії України , краєзнавчих  матеріалів.
  • З 10 по 12 жовтня пройшли фотоконкурс «Мій портрет з улюбленою книгою» та конкурс дитячих малюнків «Ми читаємо та малюємо!». Конкурси  розкрили читацькі смаки та уподобання учнів, а головне продемонстрували, що і в наш час  любов до книги не згасає. Переможці отримали подяки та грамоти. Це гідно наслідування!
  • В рамках  Всеукраїнського  місячника шкільних бібліотек було організовано та проведено  день Сімейного читання «З мамою і татом до бібліотеки!». У теплій та дружній атмосфері проходили зустрічі з батьками у стінах шкільної бібліотеки. Гості з увагою та щирою зацікавленістю дослухалися до порад «Що читати  нашим  дітям?», ознайомлювалися зі стендом  «Азбука сімейного читання», тематичною поличкою «Духовний храм людини: сім’я, родина, рід», книжковими виставками «Зупинись  на хвилинку, подивись на новинки», «Що читали наші батьки», та інші. Фото DSCN2175.jpg- DSCN1963.jpg
  • Активно долучилися учні і вчителі  нашої школи до  благодійної акції - підтримки шкільної бібліотеки «Подаруй  бібліотеці книгу з власним автографом!», що проходила  протягом місячника. До бібліотеки в подарунок від читачів надійшло близько  60 примірників.
  • «Книжка виходить за межі бібліотеки!» - з таким гаслом пройшов  бібліопікнік «Ми з книгою друзі», що відбувся  20 жовтня  з  групою продовженого  дня. Цікаво та непомітно промайнув час з літературною грою «Почитаємо, пограємо, загадки відгадаємо»  та вікториною «Сторінками  улюблених казок». Переможців конкурсів чекала смачна  нагорода. Гарно проводити дозвілля з книгою!
  • 13 жовтня у актовій залі школи відбулося урочисте свято «За Україну, за її долю… за волю», приурочене до Дня українського козацтва та Дня захисника Вітчизни. Організатори свята уславили велич козацького духу, закликали до відродження козацьких традицій, бути гідними своїх предків, любити рідну землю, берегти волю і незалежність України. Віддали данину пам'яті героям  нашого краю, що загинули у зоні АТО. У пам'ять про них у бібліотеці  оформлено виставку «Слава героям Запорізького краю, що загинули у зоні АТО».
  • Завершився  Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек 27 жовтня  урочистим    святом книги «Раз, два, три -  мудра книго, говори!». Організатори свята – актив бібліотеки (учні 6-х класів), познайомили своїх гостей із різноманітністю книг:  словниками, енциклопедіями, довідниками, величезною палітрою художньої літератури,   розширили поняття про книги та їх призначення. А   весела зустріч з  Нечитайлом ,  Чарівницею та казковими героями   зробили свято яскравим, цікавим та незабутнім. Фото DSCN0153.JPG - IMG_ IMG_20161028_144911.jpg
  • Візитною карткою кожної бібліотеки є її книжкові виставки та тематичні полички.  Тому, протягом місяця  для учнів нашої школи були відкриті книжково - ілюстраційні виставки та тематичні полички , що  розкривали тематичні добірки з  фонду бібліотеки,  містили різноманітні  цікаві рекомендації,  популяризували  дитячу  та українську літературу, спонукали до читання:
    • До Дня відкритих дверей - «Жовтень єднає шкільні бібліотеки»;
    • «Зупинись на хвилинку, подивись на новинки!», - «Що читали наші батьки»;
    • до Всесвітнього Дня тварин «Брати наші менші» ;
    • до  Дня Запорізького козацтва та захисника Вітчизни :
    • «Моя країна - Україна!; «Подорож у часи козаччини»;
    • До річниці  визволення України від німецько-фашистських загарбників
    • «Україна в роки Другої світової війни»;
    • «До дня вшанування  трагедії у Бабиному Яру» та інші.

Фото DSCN0160.JPG - DSCN0179.JPG