17 січня у приміщенні спортзалу Андріївської школи пройшов турнір з баскетболу на кубок М.С.Потапенка. Цей турнір на кубок нашого земляка Героя Радянського Союзу Миколи Семеновича Потапенка вже став традиційним і проводиться щороку у січні серед команд дівчат шкіл району. В урочистому відкритті турніру взяли участь методист відділу освіти Шмакова С.В., директор Осипенківського ДЮКФП Перетятько М.П., головний суддя змагань Баштовий О.М., які привітали учасників змагань та побажали дівчатам тільки перемоги. Цього року в змаганнях взяли участь баскетбольні команди Андріївської, Миколаївської, Осипенківської та Троїцької шкіл.

В наполегливій та захоплюючий боротьбі перемогу та кубок М.С.Потапенка здобула команда Осипенківської школи. А господарі змагань – баскетболісти нашої школи – піднялися на другу сходинку. Найрезультативнішим гравцем турніру було визнано Мазур Альону з Андріївки, яка отримала пам’ятну статуетку.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами, кожна команда отримала м’ячі та солодкі призи від спонсорів.