Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.

З нагоди відзначення Дня Соборності України в нашій школі пройшли святкові заходи. Учні 1 – 4 класів підготували та провели свято «Любіть Україну, як сонце любіть!». Діти, одягнені у вишиванки, українські віночки, співали пісні про Україну та свій рідний край, розповідали вірші, таким чином висловлюючи свою любов до Батьківщини.

А учні 5 – 9 класів взяли участь у літературно-мистецькому фестивалі «З Україною в серці». Хлібом-сіллю привітали діти всіх присутніх в залі, звучали пісні та поезії про Україну, її мальовничу красу та славні традиції. Ці заходи показали, що наші учні ростуть справжніми патріотами своєї Батьківщини і у серці кожного з них завжди є Україна.