3 лютого традиційно на базі Андріївської спеціалізованої різнопрофільної школи І – ІІІ ступенів пройшов турнір з баскетболу на кубок пам’яті Героя Радянського Союзу Василя Івановича Кравченка. В урочистому відкритті турніру взяли участь голова Андріївської селищної ради Кагадій Н.А., спеціаліст по роботі з молоддю селищної ради Колінько Л.В., директор Осипенківського ДЮКФП Перетятько М.П., головний суддя змагань Баштовий О.М.

Цього року у турнірі, присвяченому пам’яті Героя Великої Вітчизняної війни В.І.Кравченка, взяли учать 4 команди шкіл району: Андріївської, Осипенківської, Новопетрівської та Миколаївської. Команда нашої школи у першій грі зустрілася з командою Миколаївки, а Осипенківці зіграли з командою Новопетрівки. У фіналі зустрілися хлопці з Миколаївки та Осипенко. У наполегливій та видовищній боротьбі перевагу здобула команда з Осипенко, вона й стала переможцем турніру та отримала заповітний кубок. А баскетболісти нашої школи здобули почесне ІІІ місце. Учасники та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами.