Поїздка до Києва і екскурсія по місту і Верховній Раді України - такий подарунок за відмінне навчання отримали в нинішньому році кращі учні Бердянська та Бердянського району, а також Розівського, Чернігівського і Куйбишевського районів. Цієї середи 17 учнів - переможців обласних та всеукраїнських шкільних олімпіад і конкурсу захисту МАНовских робіт - повернулися поїздом «Київ-Бердянськ» зі столиці. Ця поїздка була організована з ініціативи та за фінансової підтримки народного депутата Олександра Пономарьова.

Учні змогли пройтися по кулуарах Верховної Ради, побачили зал засідань, де працюють народні обранці, сфотографувалися на пам'ять в стінах парламенту.

Також для школярів була організована екскурсія по Києву, школярі оглянули найвідоміші пам'ятки міста, дізналися багато нового про історію та архітектуру столиці. Ця екскурсія, напевно, запам'ятається хлопцям і дівчатам на все життя.

Матеріал взято з ресурсу http://pro.berdyansk.biz